Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BD60-01401 |
|---|---|
| Glavna grupa | Track Lighting |
| Pod grupa | LED Magnetic |
| Tip | Track |
| Boja | Black |
| Rasipanje svetlosti | Directional |
| Dimabilno | Not-Dimmable |
| Izvor svetla | LED |
| Grlo | Magnetic |
| Garancija | 3 years |
| Klasa | Class III |
| IP | IP20 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 24 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 3000K |
| Količina lumena | 2040 lm |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >90 |
| Nivo energetske efikasnosti | G |
| Ugao rasipanja svetlosti | 24° Degrees |
| Kategorija boje | Warm White |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 30000 h |
|---|---|
| Napon | 48VDC |
| Faktor snage | >0,9 |
| Materijal | Aluminium |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 440 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 22 mm |
| Visina pakovanja | 45 mm |
| Težina | 214 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 4,28 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 5,20 kgs |
| Komada u kutiji | 20 pcs |
| Dužina | 465 mm |
| Širina | 220 mm |
| Visina | 160 mm |
| Barkod | 5949097732041 |























