Opis proizvoda
Op?te karakteristike
| Model br. | BP07-00487 |
|---|---|
| Glavna grupa | Indoor Lighting |
| Pod grupa | Ceiling Light |
| Tip | Ceiling Light |
| Boja | Wooden |
| Rasipanje svetlosti | Non-Directional |
| Dimabilno | Ne |
| Izvor svetla | LED |
| Garancija | 3 years |
| Klasa | Class II |
| IP | IP40 |
Karakteristike proizvoda
| Snaga | 36 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 3IN1 |
| Koli?ina lumena | 3960 lm |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >80 |
| Nivo energetske efikasnosti | E |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120? Degrees |
| Kategorija boje | 3IN1 |
Elektri?ne karakteristike
| Lifetime | 20000 h |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Faktor snage | >0,9 |
| Materijal | ABS |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i te?ina artikla
| Pre?nik | 400 mm |
|---|---|
| Visina pakovanja | 25 mm |
| Te?ina | 1100 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto te?ina | 11,00 kgs |
|---|---|
| Bruto te?ina | 13,75 kgs |
| Komada u kutiji | 10 pcs |
| Du?ina | 423 mm |
| ?irina | 325 mm |
| Visina | 428 mm |
| Barkod | 5949097746826 |






