Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BT45-59181 |
|---|---|
| Glavna grupa | Outdoor Lighting |
| Pod grupa | LED Hibay |
| Tip | Hibay |
| Boja | Black |
| Rasipanje svetlosti | Non-Directional |
| Dimabilno | Not-Dimmable |
| Izvor svetla | LED |
| Garancija | 5 years |
| Klasa | Class I |
| IP | IP65 |
| IK | IK08 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 100 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 3IN1 |
| Količina lumena | 17000 lm |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >70 |
| Nivo energetske efikasnosti | C |
| Ugao rasipanja svetlosti | 90° Degrees |
| Kategorija boje | 3IN1 |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 30000 h |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Faktor snage | >0,9 |
| Materijal | Aluminium |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Prečnik | 255 mm |
|---|---|
| Visina pakovanja | 162 mm |
| Težina | 1500 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 1,50 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 1,85 kgs |
| Komada u kutiji | 1 pcs |
| Dužina | 310 mm |
| Širina | 310 mm |
| Visina | 140 mm |
| Barkod | 5949097739156 |



























