Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BT60-99131 |
|---|---|
| Glavna grupa | Outdoor Lighting |
| Pod grupa | LED Worklight |
| Tip | Flood |
| Boja | Black |
| Rasipanje svetlosti | Directional |
| Dimabilno | Not-Dimmable |
| Izvor svetla | LED |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class I |
| IP | IP65 |
| IK | IK06 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 100 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 6500K |
| Količina lumena | 8500 lm |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >70 |
| Nivo energetske efikasnosti | F |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° Degrees |
| Kategorija boje | Cool White |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 20000 h |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Faktor snage | >0,9 |
| Materijal | Aluminium |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 300 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 317 mm |
| Visina pakovanja | 70 mm |
| Težina | 1560 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 9,35 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 10,80 kgs |
| Komada u kutiji | 6 pcs |
| Dužina | 425 mm |
| Širina | 325 mm |
| Visina | 365 mm |
| Barkod | 5949097731754 |























