Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BT60-63080 |
|---|---|
| Glavna grupa | Outdoor Lighting |
| Pod grupa | LED Floodlight |
| Tip | Floodlight |
| Boja | White |
| Rasipanje svetlosti | Non-Directional |
| Dimabilno | Not-Dimmable |
| Izvor svetla | LED |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class I |
| IP | IP65 |
| IK | IK06 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 30 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 3IN1 |
| Količina lumena | 2850 lm |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >70 |
| Nivo energetske efikasnosti | F |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° Degrees |
| Kategorija boje | 3IN1 |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 20000 h |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Faktor snage | >0,9 |
| Materijal | Aluminium |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 162 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 72 mm |
| Visina pakovanja | 172 mm |
| Težina | 245 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 5,90 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 7,70 kgs |
| Komada u kutiji | 20 pcs |
| Dužina | 350 mm |
| Širina | 330 mm |
| Visina | 365 mm |
| Barkod | 5949097739620 |
Informacije o senzoru
| Tip senzora | Motion |
|---|---|
| Domet detekcije | 2m-8m |
| Brzina detekcije | 0,6-1,5m/s |
| Visina montaže | 1,8m-2,5m |
| Vreme kašnjenja | 10sec-7min |
| Luks | 10-2000 lux |
























