Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BC14-01313 |
|---|---|
| Glavna grupa | Rechargeables |
| Pod grupa | Exit Lamp |
| Tip | Exit Sign |
| Boja | Green |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Garancija | 2 years |
Električne karakteristike
| Materijal | PVC |
|---|---|
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 325 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 108 mm |
| Težina | 8 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 4,80 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 9,10 kgs |
| Komada u kutiji | 600 pcs |
| Dužina | 320 mm |
| Širina | 225 mm |
| Visina | 155 mm |
| Barkod | 5949097721717 |






















