Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BH17-04990 |
|---|---|
| Glavna grupa | Decorative LED |
| Pod grupa | Ceiling Light Crystal |
| Tip | Ceiling Light |
| Boja | White |
| Rasipanje svetlosti | Non-Directional |
| Dimabilno | Dimmable |
| Izvor svetla | LED |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class I |
| IP | IP20 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 80 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 3IN1 |
| Količina lumena | 8800 lm |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >80 |
| Nivo energetske efikasnosti | E |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° Degrees |
| Kategorija boje | 3IN1 |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 20000 h |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Faktor snage | >0,9 |
| Materijal | Aluminium |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 756 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 637 mm |
| Visina pakovanja | 85 mm |
| Težina | 1810 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 5,40 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 8,40 kgs |
| Komada u kutiji | 3 pcs |
| Dužina | 465 mm |
| Širina | 470 mm |
| Visina | 345 mm |
| Barkod | 5949097739484 |
















