Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BC01-00130 |
|---|---|
| Glavna grupa | Rechargeables |
| Pod grupa | LED Rechargeable |
| Tip | Lantern |
| Boja | White |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Dimabilno | Not-Dimmable |
| Izvor svetla | LED |
| Garancija | 1 year |
| Klasa | Class II |
| IP | IP20 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 2 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 6500K |
| Količina lumena | 150 lm |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >70 |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° Degrees |
| Kategorija boje | Cool White |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 20000 h (For LED) |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Faktor snage | >0,5 |
| Materijal | ABS |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
| Radno vreme | 3-8 h |
Informacije o bateriji
| Baterija | 3,7V 1200 mAh Lithium Battery |
|---|---|
| Tip punjenja | AC |
| Vreme punjenja | 24 h |
| Broj ciklusa punjenja | 500 |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 205 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 65 mm |
| Visina pakovanja | 30 mm |
| Težina | 190 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 3,80 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 4,70 kgs |
| Komada u kutiji | 20 pcs |
| Dužina | 385 mm |
| Širina | 240 mm |
| Visina | 170 mm |
| Barkod | 5949097705779 |
















