Opis proizvoda
Op?te karakteristike
| Model br. | BH04-00840 |
|---|---|
| Glavna grupa | Indoor Lighting |
| Pod grupa | GU10 Surface Spotlight |
| Tip | Spotlight |
| Boja | White |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Grlo | 4xGU10 |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class I |
| IP | IP20 |
Karakteristike proizvoda
| Snaga | Max 4x35 w |
|---|
Elektri?ne karakteristike
| Napon | 220-240V |
|---|---|
| Materijal | Aluminium |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i te?ina artikla
| Du?ina pakovanja | 640 mm |
|---|---|
| ?irina pakovanja | 60 mm |
| Visina pakovanja | 120 mm |
| Te?ina | 930 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto te?ina | 5,58 kgs |
|---|---|
| Bruto te?ina | 6,65 kgs |
| Komada u kutiji | 6 pcs |
| Du?ina | 660 mm |
| ?irina | 220 mm |
| Visina | 225 mm |
| Barkod | 5949097743863 |


