Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BH04-00800 |
|---|---|
| Glavna grupa | Indoor Lighting |
| Pod grupa | GU10 Surface Spotlight |
| Tip | Spotlight |
| Boja | White |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Grlo | GU10 |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class I |
| IP | IP20 |
Karakteristike svetla
| Snaga | Max 1x35 w |
|---|
Električne karakteristike
| Napon | 220-240V |
|---|---|
| Materijal | Aluminium |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Prečnik | 55 mm |
|---|---|
| Dužina pakovanja | 83 mm |
| Visina pakovanja | 130 mm |
| Težina | 175 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 2,10 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 2,70 kgs |
| Komada u kutiji | 12 pcs |
| Dužina | 290 mm |
| Širina | 220 mm |
| Visina | 155 mm |
| Barkod | 5949097723810 |

























