Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BG44-00501 |
|---|---|
| Glavna grupa | Outdoor Lighting |
| Pod grupa | E27 Wall Light |
| Tip | Bollard |
| Boja | Black |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Grlo | 1xE27 |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class II |
| IP | IP44 |
Karakteristike svetla
| Snaga | Max 1x23 w |
|---|
Električne karakteristike
| Napon | 220-240V |
|---|---|
| Materijal | PP |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 169 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 169 mm |
| Visina pakovanja | 290 mm |
| Težina | 360 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 2,20 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 3,60 kgs |
| Komada u kutiji | 6 pcs |
| Dužina | 540 mm |
| Širina | 365 mm |
| Visina | 320 mm |
| Barkod | 5949097720871 |























