Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BY02-02500 |
|---|---|
| Glavna grupa | Others |
| Pod grupa | Power Supply |
| Tip | Power Supply |
| Boja | Silver |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class I |
| IP | IP20 |
Karakteristike svetla
| Snaga | Max 250 w |
|---|
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 15000 h |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Faktor snage | >0,5 |
| Materijal | Aluminium |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 222 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 68 mm |
| Visina pakovanja | 41 mm |
| Težina | 435 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 17,40 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 19,70 kgs |
| Komada u kutiji | 40 pcs |
| Dužina | 470 mm |
| Širina | 400 mm |
| Visina | 220 mm |
| Barkod | 5949097702723 |













