Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BY02-21501 |
|---|---|
| Glavna grupa | Others |
| Pod grupa | Power Supply |
| Tip | Power Supply |
| Boja | Black |
| Rasipanje svetlosti | N/A |
| Izvor svetla | N/A |
| Garancija | 3 years |
| Klasa | Class I |
| IP | IP67 |
| IK | IK05 |
Karakteristike svetla
| Snaga | Max 150 w |
|---|
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 20000 h |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Faktor snage | >0,5 |
| Materijal | Aluminium |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Dužina pakovanja | 190 mm |
|---|---|
| Širina pakovanja | 65 mm |
| Visina pakovanja | 31 mm |
Informacije o pakovanju
| Komada u kutiji | 20 pcs |
|---|---|
| Barkod | 5949097741722 |





















