Dodatne informacije
| Kolekcija | BAR LED |
|---|---|
| Snaga | 27W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Visina plafonske rozete | 7 cm |
| Širina plafonske rozete | 4 cm |
| Visina reflektora/abažura | 1.9 cm |
| Širina reflektora/abažura | 1.9 cm |
| Zapremina pakovanja | 13.31 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Oslikan čelik |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 1 kg |
| Bruto težina | 1.57 kg |
| Visina pakovanja | 10.3 cm |
| Širina pakovanja | 10.3 cm |
| Dužina pakovanja | 125.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |





