Dodatne informacije
| Kolekcija | BAHIA |
|---|---|
| Snaga | 15W samo LED |
| Stepen zaštite | IP44/20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | GU10 R50 |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Zamenljivo |
| Zapremina pakovanja | 0.55 dm³ |
| Glavni materijal | Aluminum |
| Dopunski materijal 1 | Staklo |
| Boja | Mesing |
| Dopunska boja 1 | Providna |
| Neto težina | 0.185 kg |
| Bruto težina | 0.23 kg |
| Visina pakovanja | 6.5 cm |
| Širina pakovanja | 9 cm |
| Dužina pakovanja | 9.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |





