Dodatne informacije
| Kolekcija | ARIA LED |
|---|---|
| Snaga | 6W |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Udaljenost od zida | 4 cm |
| Zapremina pakovanja | 1.12 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Boja peska |
| Neto težina | 0.420 kg |
| Bruto težina | 0.500 kg |
| Visina pakovanja | 5 cm |
| Širina pakovanja | 15 cm |
| Dužina pakovanja | 15 cm |
| Brand | Nowodvorski |




