Dodatne informacije
| Kolekcija | ARIA LED |
|---|---|
| Snaga | 12W |
| Stepen zaštite | IP54 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Udaljenost od zida | 5.6 cm |
| Zapremina pakovanja | 7.03 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Oslikan aluminium |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Cigla crvena |
| Neto težina | 1.330 kg |
| Bruto težina | 1.520 kg |
| Visina pakovanja | 8.5 cm |
| Širina pakovanja | 29 cm |
| Dužina pakovanja | 28.5 cm |
| Brand | Nowodvorski |




