Dodatne informacije
| Kolekcija | ALICE |
|---|---|
| Snaga | 1x60W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Udaljenost od zida | 10 cm |
| Širina | 20 cm |
| Visina | 23 cm |
| Glavni materijal | Tkanina |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Boja | Bež |
| Dopunska boja 1 | Bela |
| Neto težina | 0,25 kg |
| Bruto težina | 0,4 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |



