Dodatne informacije
| Kolekcija | AGNES LED |
|---|---|
| Snaga | 64W |
| Stepen zaštite | IP44 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Integrisan izvor svetlosti | Integrisano |
| Zapremina pakovanja | 31.68 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Oslikan čelik |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PMMA |
| Boja | Crna |
| Dopunska boja 1 | Bela |
| Neto težina | 2.570 kg |
| Bruto težina | 3.065 kg |
| Visina pakovanja | 6,5 cm |
| Širina pakovanja | 7.5 cm |
| Dužina pakovanja | 65 cm |
| Brand | Nowodvorski |





