Dodatne informacije
| Kolekcija | ACROBAT |
|---|---|
| Zapremina pakovanja | 0.064 dm³ |
| Glavni materijal | Oslikan čelik |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 0.025 kg |
| Bruto težina | 0.03 kg |
| Visina pakovanja | 0.4 cm |
| Širina pakovanja | 11.3 cm |
| Dužina pakovanja | 14.2 cm |
| Brand | Nowodvorski |






