Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BH16-20380 |
|---|---|
| Glavna grupa | Decorative LED |
| Pod grupa | Ceiling Light Jade |
| Tip | Ceiling Light |
| Boja | White |
| Rasipanje svetlosti | Non-Directional |
| Dimabilno | Not-Dimmable |
| Izvor svetla | LED |
| Garancija | 3 years |
| Klasa | Class I |
| IP | IP20 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 24 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 3IN1 |
| Količina lumena | 2450 lm |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >80 |
| Nivo energetske efikasnosti | F |
| Ugao rasipanja svetlosti | 120° Degrees |
| Kategorija boje | 3IN1 |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 20000 h |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Faktor snage | >0,5 |
| Materijal | Metal |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Prečnik | 340 mm |
|---|---|
| Visina pakovanja | 85 mm |
| Težina | 550 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 4,40 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 7,10 kgs |
| Komada u kutiji | 8 pcs |
| Dužina | 690 mm |
| Širina | 400 mm |
| Visina | 355 mm |
| Barkod | 5949097723575 |
























