Dodatne informacije
| Kolekcija | PROFILE END CAP |
|---|---|
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Broj izvora svetlosti | 0 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Širina | 3.5 cm |
| Visina | 10.6 cm |
| Glavni materijal | Plastika PC |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Dopunski materijal 2 | Bakar |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 0,06 kg |
| Bruto težina | 0,07 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |



