Dodatne informacije
| Kolekcija | EGG |
|---|---|
| Snaga | 7x40W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | E27 |
| Vrsta izvora svetlosti | Zamenljivo |
| Broj izvora svetlosti | 7 |
| Integrisan izvor svetlosti | Ne |
| Širina reflektora/abažura | 75 cm |
| Zapremina pakovanja | 432 dm³ |
| Opseg visine | 350-245 cm |
| Širina | 75 cm |
| Visina | 125-350 cm |
| Glavni materijal | Kompozit |
| Dopunski materijal 1 | Čelik |
| Dopunski materijal 2 | Čelik |
| Boja | Bela |
| Dopunska boja 1 | Zlatna |
| Neto težina | 6,83 kg |
| Bruto težina | 10,3 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |


