Dodatne informacije
| Kolekcija | PROFILE IRIS LED |
|---|---|
| Snaga | 12W |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Vrsta izvora svetlosti | Integrisano |
| Broj izvora svetlosti | 1 |
| Integrisan izvor svetlosti | Da |
| Zapremina pakovanja | 0.19 dm³ |
| Svetlosni fluks | 720 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 30° |
| CRI | >80 |
| Rok trajanja | 30000h |
| Temperatura boje svetlosti | 3000K |
| Širina | 5 cm |
| Visina | 11.7-19 cm |
| Dužina | 12.5 cm |
| Glavni materijal | Aluminijum |
| Dopunski materijal 1 | Plastika PC |
| Boja | Crna |
| Neto težina | 0,27 kg |
| Bruto težina | 0,33 kg |
| Broj kutija svetiljke | 1 |
| Brand | Nowodvorski |


