Dodatne informacije
| Kolekcija | CTLS CONNECTOR |
|---|---|
| Snaga | 16A, 3.7kVA |
| Stepen zaštite | IP20 |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Zapremina pakovanja | 0.59 dm³ |
| Klasa energetske efikasnosti | I |
| Glavni materijal | Plastika |
| Dopunski materijal 1 | Bakar |
| Boja | Bela |
| Neto težina | 0.18 kg |
| Bruto težina | 0.185 kg |
| Visina pakovanja | 3.5 cm |
| Širina pakovanja | 13 cm |
| Dužina pakovanja | 13 cm |
| Brand | Nowodvorski |



