Dodatne informacije
| Kolekcija | BULBS AND TUBES |
|---|---|
| Snaga | 4W |
| Frekvencija | 50/60 Hz |
| Napon | ~220-230 V |
| Grlo | LED |
| Svetlosni fluks | 390 lm |
| Ugao prostiranja svetlosti | 360° |
| CRI | ≥ 80 |
| Rok trajanja | 25000h |
| Temperatura boje svetlosti | 4000K |
| Klasa energetske efikasnosti | F |
| Širina | 16,5 cm |
| Visina | 5 cm |
| Glavni materijal | Plastika PC |
| Neto težina | 0,04 kg |
| Bruto težina | 0,05 kg |
| Brand | Nowodvorski |

