Opis proizvoda
Opšte karakteristike
| Model br. | BD40-00131 |
|---|---|
| Glavna grupa | Track Lighting |
| Pod grupa | LED Tracklight |
| Tip | Track |
| Boja | Black |
| Rasipanje svetlosti | Directional |
| Dimabilno | Not-Dimmable |
| Izvor svetla | LED |
| Grlo | 2 Wires |
| Garancija | 2 years |
| Klasa | Class II |
| IP | IP20 |
Karakteristike svetla
| Snaga | 15 w |
|---|---|
| Temperatura boje | 6500K |
| Količina lumena | 1120 lm |
| Indeks prikaza boje (CRI) | >80 |
| Nivo energetske efikasnosti | F |
| Ugao rasipanja svetlosti | 24° Degrees |
| Kategorija boje | Cool White |
Električne karakteristike
| Vek trajanja (2.7 h/dan) | 20000 h |
|---|---|
| Napon | 220-240V |
| Faktor snage | >0,5 |
| Materijal | Aluminium |
| Radna temperatura | -20 C+40 C |
| Frekvencija | 50-60 Hz |
Dimenzije i težina artikla
| Prečnik | 65 mm |
|---|---|
| Visina pakovanja | 116 mm |
| Težina | 265 gr |
Informacije o pakovanju
| Neto težina | 6,36 kgs |
|---|---|
| Bruto težina | 8,00 kgs |
| Komada u kutiji | 24 pcs |
| Dužina | 433 mm |
| Širina | 335 mm |
| Visina | 280 mm |
| Barkod | 5949097728372 |























